044
572-00-58
Slide 1
Антисептика шкіри рук
Slide 2
Стерилізація
Slide 3
Дезінфекція
каталог
ГОЛОВНА

ТОВ «Лагос груп», засноване в 2010 році, є торговим домом ТОВ «Делана», одного з основних вітчизняних виробників дезінфікуючих засобів.


ТОВ «Делана» пропонує до уваги засоби для дезінфекції, стерилізації, санітарної обробки, контролю якості достерілізаціонного очищення та боротьби з педикульозом.

Ефективність засобів виробництва ТОВ «Делана» підтверджена роками успішного використання у закладах охорони здоров’я, на комунальних об’єктах, у харчопереробній промисловості, на транспорті тощо.


 
 

 

статті
Вирішальне значення у профілактиці ВЛІ має суворе дотримання санітарних норм і правил, умов та режимів застосування дезінфекційних і стерилізаційних засобів, тобто заходів неспецифічної профілактики внутрішньо-лікарняних інфекцій.
Антисептика шкіри перед ін’єкціями, пункціями, оперативними втручаннями та при післяопераційній обробці є ефективною профілактикою інфікування.
Усі нові інструменти, що не застосовувалися для роботи з пацієнтами, повинні пройти передстерилізаційне очищення з метою видалення промислового змащення і механічних забруднень.