044
572-00-58
Slide 1
Антисептика шкіри рук
Slide 2
Стерилізація
Slide 3
Дезінфекція
каталог
Засоби для дезінфекції
Дезофаст
Готовий до використання дезінфекційний засіб на основі спиртів, четвертинних амонієвих сполук та третинних амінів.
Виробник: ТОВ «Делана» (Україна)
Властивості:

Свідоцтво МОЗ України №000465 від 25.12.2008

Засіб на основі спиртів, четвертинних амонієвих сполук та третинних амінів.

Засіб «Дезофаст» має властивості:

- бактерицидні (включаючи збудників туберкульозу),

- віруліцидні (включаючи збудників гепатитів, ВІЛ, кишкових вірусних інфекцій),

- фунгіцидні (включаючи збудників кандидозів та дерматомікозів, плісняві гриби).

Засіб не пошкоджує об’єкти, що виготовлені із металів, скла, гуми, полімерних матеріалів, дерева, кахлю, порцеляни, фаянсу.

Не фіксує білкові забруднення на поверхні виробів медичного призначення, добре змочує поверхні.

Швидко висихає, при цьому не залишає нальоту.

 

Призначення засобу:

Засіб призначений для поточної та заключної, профілактичної дезінфекції та проведення генеральних прибирань при кишкових і крапельних інфекціях бактеріальної, вірусної, грибкової етіології в закладах охорони здоров’я, санітарно-профілактичних, аптечних, дитячих дошкільних, навчальних, оздоровчих та спортивних закладах; лабораторіях різних підпорядкувань; на підприємствах фармацевтичної, мікробіологічної, парфюмерно-косметичної, харчопереробної промисловості, у закладах громадського харчування та торгівлі; на всіх видах транспорту; у закладах та установах соціального захисту, зв’язку, банківських, пенітенціарних установах; на об’єктах сфери послуг (готелі, перукарні, косметологічні клініки та салони тощо); для дезінфекції на інших об’єктах, діяльність яких вимагає проведення дезінфекційних заходів.

«Дезофаст» застосовується для швидкої дезінфекції та очищення виробів медичного призначення; косметологічного, перукарського, манікюрного, педікюрного інструментарію, інструментів для пірсінгу, татуювання тощо; невеликих за розмірами поверхонь, інвентарю, предметів та вузлів обладнання і устаткування; стоматологічних інструментів, в т.ч. ендодонтичних та ротаційних, стоматологічних відбитків, наконечників; касових апаратів, телефонів тощо; обладнання кухонних зон та зон переробки продуктів харчування.

Засіб «Дезофаст» застосовується для стерилізації виробів медичного призначення; косметологічного, перукарського, манікюрного, педікюрного інструментарію, інструментів для пірсінгу, татуювання тощо.

Також засіб застосовується для гігієнічної дезінфекції (деконтамінації) шкіри рук медичного персоналу, персоналу аптек та підприємств фармацевтичної, мікробіологічної, парфюмерно-косметичної, харчопереробної промисловості, готелів, перукарень, косметологічних клінік та салонів.

 

Використання:

Використовувати засіб згідно з МВ МОЗ України №310-2013 від 26.11.2013 р.

Дезінфекцію виконують нерозведеним засобом при експозиції 5 хв.

Стерилізацію виробів – при експозиції 15 хв.

Можливість використання в присутності людей.

 

Фасування: флакони ємністю 1л, 480 мл (з триггером) та 100 мл.

Гарантійний термін зберігання - 5 роки

статті
Вирішальне значення у профілактиці ВЛІ має суворе дотримання санітарних норм і правил, умов та режимів застосування дезінфекційних і стерилізаційних засобів, тобто заходів неспецифічної профілактики внутрішньо-лікарняних інфекцій.
Антисептика шкіри перед ін’єкціями, пункціями, оперативними втручаннями та при післяопераційній обробці є ефективною профілактикою інфікування.
Усі нові інструменти, що не застосовувалися для роботи з пацієнтами, повинні пройти передстерилізаційне очищення з метою видалення промислового змащення і механічних забруднень.