044
572-00-58
Slide 1
Антисептика шкіри рук
Slide 2
Стерилізація
Slide 3
Дезінфекція
каталог
Засоби для стерилізації
Делаксон
Дезінфекційний засіб з мийними властивостями на основі оцтової та пероцтової кислоти.
Виробник: ТОВ «Делана» (Україна)
Властивості:

Свідоцтво МОЗ України №05.03.02-08/465  від 11.03.2013

Застосування з метою дезінфекції та стерилізації.

Засіб на основі оцтової та пероцтової кислоти.

«Делаксон» виявляє бактерицидні, фунгіцидні, віруліцидні, туберкулоцидні та спороцидні властивості.

Видаляє білкові та жирові забруднення, залишки крові із зовнішніх поверхонь, внутрішніх каналів і порожнин виробів медичного призначення.

Робочі розчини засобу не пошкоджують об’єкти, що виготовлені із корозійностійкого металу, скла, гуми, полімерних матеріалів, дерева, кахлю, порцеляни, фаянсу та поверхні медичних приладів і устаткування з лакофарбовим, гальванічним та полімерним покриттям, не фіксують білкові забруднення на поверхні виробів медичного призначення.

Робочі розчини добре змиваються та не залишають нальоту.

Гомогенізують мокротиння та інші виділення.

Добре розчиняється у воді.

Препарат належить до малонебезпечних  речовин 4 класу при нанесенні на шкіру, екологічно чистий, не потребує утилізації.

 

Призначення засобу:

«Делаксон» призначений для заключної, поточної та профілактичної дезінфекції об’єктів у закладах охорони здоров’я та осередках кишкових і крапельних інфекцій бактеріальної та вірусної етіології, туберкульозу, дерматофітій, сибірки, а також для стерилізації виробів медичного призначення (включаючи жорсткі та гнучкі ендоскопи) і шовного матеріалу. Крім того, до сфери застосування відносяться: харчопереробна промисловість, об’єкти АПК, водопровідно-каналізаційне господарство, транспорт.

 

Використання:

Використовувати засіб згідно з МВ МОЗ України №199-2013 від 11.03.2013.

Може використовуватись для холодної стерилізації.

З метою стерилізації виробів медичного призначення та інших об’єктів використовують 1,0 % розчин засобу «Делаксон» за температури 18-250 С при експозиції 45 хв.

 

Фасування: 10 л

 Гарантійний термін зберігання - 6 міс з дати виробництва

статті
Вирішальне значення у профілактиці ВЛІ має суворе дотримання санітарних норм і правил, умов та режимів застосування дезінфекційних і стерилізаційних засобів, тобто заходів неспецифічної профілактики внутрішньо-лікарняних інфекцій.
Антисептика шкіри перед ін’єкціями, пункціями, оперативними втручаннями та при післяопераційній обробці є ефективною профілактикою інфікування.
Усі нові інструменти, що не застосовувалися для роботи з пацієнтами, повинні пройти передстерилізаційне очищення з метою видалення промислового змащення і механічних забруднень.