044
572-00-58
Slide 1
Антисептика шкіри рук
Slide 2
Стерилізація
Slide 3
Дезінфекція
каталог
Засоби для предстерилізаційного очищення
Біонол
Ефективний порошкоподібний миючий засіб на основі ПАР, ензимів та інших високоякісних добавок.
Виробник: ТОВ «ОРДЕМА» (Україна)
Властивості:

Свідоцтво МОЗ України №000331 від 18.04.2008

Застосування з метою достерилізаційного очищення виробів медичного призначення.

Біонол виявляє змочувальні, мийні, емульгуючи властивості, видаляє білкові, жирові забруднення, залишки крові, лікарських та дезінфекційних засобів із зовнішніх поверхонь і поверхонь внутрішніх каналів виробів медичного призначення.

Ефективно працює при низьких концентраціях (0,5-2%) у воді будь-якої жорсткості навіть за відсутності гарячої води.

Повністю розчиняється у воді.

Добре змивається з поверхонь, не залишає слідів.

Добре піниться у гарячій та холодній воді, утворює стійку стабільну піну, що дозволяє відмивати вертикальні поверхні та важкодоступні місця.

Призначення засобу:

Рекомендований як засіб для передстерилізаціного очищення в медицині.

Використовується також для очищення різного технологічного обладнання з антикорозійних матеріалів, сильно забруднених підлог в цехах, а також для миття вентиляції та сміттєпроводів, прочищення каналізаційних стоків від оліє-жирових відкладень на підприємствах харчової та переробної промисловості, громадського харчування та в побуті.

Використання:

Використовувати засіб згідно з МВ МОЗ України №206-2013 від 12.04.2013.

Допускається зберігати невикористаний робочий розчин протягом 14 діб за умов зберігання у тарі зі щільно закритою кришкою.

Фасування: банки по 1кг.

Гарантійний термін зберігання - 24 міс з дати виготовлення

статті
Вирішальне значення у профілактиці ВЛІ має суворе дотримання санітарних норм і правил, умов та режимів застосування дезінфекційних і стерилізаційних засобів, тобто заходів неспецифічної профілактики внутрішньо-лікарняних інфекцій.
Антисептика шкіри перед ін’єкціями, пункціями, оперативними втручаннями та при післяопераційній обробці є ефективною профілактикою інфікування.
Усі нові інструменти, що не застосовувалися для роботи з пацієнтами, повинні пройти передстерилізаційне очищення з метою видалення промислового змащення і механічних забруднень.