044
572-00-58
Slide 1
Антисептика шкіри рук
Slide 2
Стерилізація
Slide 3
Дезінфекція
каталог
Засоби для дезінфекції
Біонол форте
Рідкий дезінфікуючий засіб широкого спектру дії з високим миючим ефектом на основі четвертинних амонієвих сполук.
Виробник: ТОВ «ОРДЕМА» (Україна)
Властивості:

Свідоцтво МОЗ України №05.03.02-08/697 від 24.10.2013

Застосування з метою дезінфекції та передстерилізаційного очищення.

Засіб на основі четвертинних амонієвих сполук.

«Біонол форте» виявляє бактерицидні, віруліцидні, фунгіцидні та спороцидні властивості.

Робочі розчини засобу не пошкоджують об’єкти, які виготовлені із металу, скла, гуми, полімерних матеріалів, дерева, кахлю, порцеляни, фаянсу, не фіксують білкові забруднення на поверхні виробів медичного призначення.

Виявляють змочувальні та мийні властивості.

Добре змиваються та не залишають нальоту.

Гомогенізують мокротиння та інші виділення.

Засіб «Біонол форте» не сумісний з аніонними поверхнево-активними речовинами милами.

Призначення засобу:

Засіб «Біонол форте» призначений:

-  для поточної та заключної дезінфекції в закладах охорони здоров’я та осередках кишкових і крапельних інфекцій бактеріальної (за винятком туберкульозу) та вірусної етіології, дерматофітій;

- для профілактичної дезінфекції у закладах охорони здоров’я, місцях для тимчасового проживання (готелі, гуртожитки, кемпінги тощо), дитячих дошкільних закладах, навчальних закладах, закладах у сфері відпочинку  та розваг (кінотеатри, театри, клуби тощо), спортивно-оздоровчих комплексах, підприємствах громадського харчування і торгівлі, косметологічних салонах (включаючи перукарні, манікюрні та педікюрні кабінети), громадських туалетах, на залізничному (включаючи рухомий склад), автомобільному, водному та повітряному транспорті.

Використання:

Використовувати засіб згідно з МВ МОЗ України №286-2013 від 21.10.2013 р.

Рекомендований для використання в медицині та в усіх галузях народного господарства, на комунальних об’єктах, у місцях великого скупчення людей, на транспорті та в побуті.

Завдяки низькій токсичності ідеально підходить для використання в присутності людей на підприємствах громадської торгівлі та харчування, у готельному господарстві.

Фасування: флакони ємністю 1л.

Гарантійний термін зберігання - 3 роки з дати виготовлення

статті
Вирішальне значення у профілактиці ВЛІ має суворе дотримання санітарних норм і правил, умов та режимів застосування дезінфекційних і стерилізаційних засобів, тобто заходів неспецифічної профілактики внутрішньо-лікарняних інфекцій.
Антисептика шкіри перед ін’єкціями, пункціями, оперативними втручаннями та при післяопераційній обробці є ефективною профілактикою інфікування.
Усі нові інструменти, що не застосовувалися для роботи з пацієнтами, повинні пройти передстерилізаційне очищення з метою видалення промислового змащення і механічних забруднень.