044
572-00-58
Slide 1
Антисептика шкіри рук
Slide 2
Стерилізація
Slide 3
Дезінфекція
каталог
Антисептичні засоби
Біонол бактерицид
Готовий для використання желеподібний миючий антисептичний засіб (рідке мило) для рук на основі четвертинних амонієвих сполук та мілких ПАР.
Виробник: ТОВ «ОРДЕМА» (Україна)
Властивості:

Свідоцтво МОЗ України №05.03.02-08/1022 від 21.11.2014

Застосування з метою деконтамінації шкіри рук.

Біонол бактерицид виявляє бактерицидні, фунгіцидні, віруліцидні, туберкулоцидні та високі миючі, емульгуючи, дезодоруючі властивості.

Засіб ефективно видаляє залишки білка, жиру, сироватки, крові з поверхні рук.

Має високу ефективність проти резидентної та транзиторної мікрофлори шкіри та забезпечує якісну гігієнічну антисептику шкіри рук.

До складу входять високоякісні домішки для догляду за шкірою, що дозволяє використовувати засіб багаторазово протягом дня.

Призначення засобу:

Біонол бактерицид призначений:

- для деконтамінації (гігієнічної антисептики) шкіри рук медичного персоналу у закладах охорони здоров’я та у вогнищах інфекційних захворювань, інфекціях бактеріальної та вірусної етіологій, грибкових захворюваннях, туберкульозі;

- для деконтамінації шкіри рук персоналу в оздоровчих і аптечних закладах, лабораторіях різного підпорядкування; підприємствах фармацевтичної та парфумерно-косметичної промисловості; установах соціального захисту; на транспорті; у харчовій, переробні промисловості та на підприємствах комунального господарства, в місцях для тимчасового проживання, у побуті, перукарнях, косметологічних клініках і салонах.

Використання:

Використовувати засіб згідно з МВ МОЗ України №478-2014 від 20.11.2014.

Рекомендований для використання в усіх галузях народного господарства, в медицині, на комунальних об’єктах, на транспорті, в побуті та інших місцях, де необхідна деконтамінація шкіри рук.

Фасування:  флакони 450мл, банки по 1кг, каністри 5л та 10л.

Гарантійний термін придатності - 36 міс з дати виробництва

статті
Вирішальне значення у профілактиці ВЛІ має суворе дотримання санітарних норм і правил, умов та режимів застосування дезінфекційних і стерилізаційних засобів, тобто заходів неспецифічної профілактики внутрішньо-лікарняних інфекцій.
Антисептика шкіри перед ін’єкціями, пункціями, оперативними втручаннями та при післяопераційній обробці є ефективною профілактикою інфікування.
Усі нові інструменти, що не застосовувалися для роботи з пацієнтами, повинні пройти передстерилізаційне очищення з метою видалення промислового змащення і механічних забруднень.